Gönderen Konu: AYLIK SÖYLEŞİ TOPLANTISI/ARALIK,2018  (Okunma sayısı 186 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SorkunDer Başkanı

  • Administrator
  • *
  • İleti: 539
  • Karma 2
  • Cinsiyet: Bay
    • SORKUNDER
AYLIK SÖYLEŞİ TOPLANTISI/ARALIK,2018
« : Aralık 30, 2018, 22:42:50 »
Sorkun Kasabası Kalkınma Derneği/SorkunDer her ayın son Pazar günü yatığı Aylık Söyleşi Toplantılarımızın 2018 yılı son toplantısını 30.12.2018 Pazar günü saat 14.oo de Konya Bozkır Ve Çevresi Dernekleri Federasyonunda gerçekleştirdik.
Toplantıya katılan üye ve üye olmayan tüm gönül dostlarımıza teşekkür ederiz.
Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Çetin’in ay ve yağlı Konya gevreği ikramında bulunduğu yılın bu son toplantımızda yönetim kurulu olarak; 2018 yılının faaliyetleri bakımından genel bir derlendirmesi yapıldı. 2019 yılında da neler yapabileceğimiz konularda üyelerimiz ve hemşehrilerimizle genel bir görüş alış-verişi yaptık. Muhtarlığımız ve Bozkır Belediyesi ve Bozkır Kaymakamlığı ile koordineli, halkımızın katılabileceği çalışmaların başarılı olabileceği kanaatine varıldı.
Çalışmalar konusunda Muhtarlığımızla kamuoyu oluşturulmasına özellikle çaba sarf edilecek. Kamu kurumlarıyla da organize çalışılmasına gayret edilecek.
SorkunDer gönül şemsiyesinin devamlı açık kalması için tüm üyelerimizin ve hemşehrilerimizin her konuda destek olunması gerektiği belirtildi. Ortak amaçlarımızı, birlikte olursak başarabileceğimizi belirterek; gelecek toplantıda buluşmak üzere toplantıya son verdik.
http://sorkunder.com/aylik-soylesi-toplantisi.html
Hazırlayan: Hüseyin Çetin/SorkunDer Başkanı