Gönderen Konu: Şenlik olacakmı ??(2013)  (Okunma sayısı 52530 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı şef

• Albay
  • *
  • Karma 147
Şenlik olacakmı ??(2013)
« Yanıtla #60 : Nisan 10, 2013, 10:59:46 »
dört yıldır şenlik yapıyoruz ben diyorum tek bir gelişme bile yok aksine iyice zarar veriyor biz insanların ilgisizliğinden şikayet ediyoruz oysaki bizim halkımız çok iyi niyetliymiş yahu biz halktan ne bekliyoruzki dernek adına bizim belediyemiz bile derneğe şenlik yaptı diye kültür bakanlığından gelen 2000 tl ye el koyup derneğe vermiyor belediyenin bu derneğe üste para vermesi gerekirken teşekür etmesi gerekirken malesef parasına el koyuyor neymiş efendim şenlikte yolları yapmış neymiş efendim şenlik alanına tuvalet yapmış o yaylalarda kimlerin saltanat sürdüğünede çok iyi biliyoruz aslında o yolları yılda bir gün şenliğe gelenler kullanıyor diğer zamanlar ise saltanat sürenler kullanıyor o yaylada saltanat sürenlerde versin parasını o zaman mantığa bak ya belediye halkına hizmet veriyor parasını dernekten kesiyor oh ne ala dünya yahu bu dernek bu köyün yüz akı 16 yıllık belediyenin yapamadığı bir çok işleri yaptı nerde gördünüz siz belediyenin okula fotokopi makinası futbol topu voleybol topu aldığını nerde gördünüz siz belediyenin hasta yaşlı insanlarımızı hastanelerde ziyaret ettiğini hastanede rehin kalan köylülerini hastaneden çıkardığını nerde gördünüz siz belki 50 yıldır görüşmeyen arkadaşları şenlik vesilesiyle görüştürdüğünü nerde gördünüz siz sempozyumlarda konferanslarda sorkun adının anıldığını konyaya vardığında sıcak bir çay içebileceğin sıcak bir sohbet edebileceğin ortamlar hazırladığını nerde gördünüz siz belediyenin insanları kaynaştırma çabalarını sadece insanların arasını açtı bu güne kadar derneğin bütün maddi imkansızlıklara rağmen daha bir çok şey yaptığını biliyorum ben sırf kasabamıza bir faydamız olsun diye canla başla çalıştı dernek adını sorkun kasabası kalkınma dayanışma derneği koydu ama malesef yanlış yapmış keşke ahırlı yardımlaşma dayanışma derrneği koysaymış düşünün ya bir yerin derneği gayret edecek çalışacak şenlik yapacak belediye sadece yol yaptım tuvalet yaptım diye derneğin parasına el koyacak ne diyeyim çok doluyum çok utanıyorum yapılan bu haksızlık yüzünden ama ne ekersen onu biçersin gün ola harman ola

Çevrimdışı mehmetbasaran

• Orgeneral
  • *
  • Karma 18
    • Medikont Elektrik-Elektronik (Şahin Otel Arkası)
Şenlik olacakmı ??(2013)
« Yanıtla #61 : Nisan 10, 2013, 19:09:24 »
30 haziranda şenlik yapılma konusu siz sorkunlu hemşerilerimizin katkısına baglı
şenlik olmasını istiyorsanız 7000 tl ye katkıda bulunmanız gerekiyor destek gelmesse dernegimizin şenlik yapma şansı yoktur
herkez elinden gelen yardımı yapması gerekmektedir.
muracat ve yardım konusunda MEHMET BAŞARANLA  İRTİBATA GEÇSİN TEL  05327059666

1 MAYISA KADAR 7000 TL TOPLANMAZ İSE BU SENE ŞENLİK KESİNLİKLE OLMAYACAK.

Arkadaşlar şuana kadar 1 sorkunlu bile aramadı  şenlik yapma konusunda neyapabiliriz diye
Demekki sorkunlular şenlik olsun olmasın umurlarında degil artık benimde umudum kalmadı bu sene şenlik yok.

Çevrimdışı güldikim

• Orgeneral
  • *
  • Karma 12
    • http://www.xn--egirdirglsesi-pmb.com/
Şenlik olacakmı ??(2013)
« Yanıtla #62 : Nisan 12, 2013, 08:30:46 »
30 haziranda şenlik yapılma konusu siz sorkunlu hemşerilerimizin katkısına baglı
şenlik olmasını istiyorsanız 7000 tl ye katkıda bulunmanız gerekiyor destek gelmesse dernegimizin şenlik yapma şansı yoktur
herkez elinden gelen yardımı yapması gerekmektedir.
muracat ve yardım konusunda MEHMET BAŞARANLA  İRTİBATA GEÇSİN TEL  05327059666

1 MAYISA KADAR 7000 TL TOPLANMAZ İSE BU SENE ŞENLİK KESİNLİKLE OLMAYACAK.

Arkadaşlar şuana kadar 1 sorkunlu bile aramadı  şenlik yapma konusunda neyapabiliriz diye
Demekki sorkunlular şenlik olsun olmasın umurlarında degil artık benimde umudum kalmadı bu sene şenlik yok.
dört yıldır şenlik yapıyoruz ben diyorum tek bir gelişme bile yok aksine iyice zarar veriyor biz insanların ilgisizliğinden şikayet ediyoruz oysaki bizim halkımız çok iyi niyetliymiş yahu biz halktan ne bekliyoruzki dernek adına bizim belediyemiz bile derneğe şenlik yaptı diye kültür bakanlığından gelen 2000 tl ye el koyup derneğe vermiyor belediyenin bu derneğe üste para vermesi gerekirken teşekür etmesi gerekirken malesef parasına el koyuyor neymiş efendim şenlikte yolları yapmış neymiş efendim şenlik alanına tuvalet yapmış o yaylalarda kimlerin saltanat sürdüğünede çok iyi biliyoruz aslında o yolları yılda bir gün şenliğe gelenler kullanıyor diğer zamanlar ise saltanat sürenler kullanıyor o yaylada saltanat sürenlerde versin parasını o zaman mantığa bak ya belediye halkına hizmet veriyor parasını dernekten kesiyor oh ne ala dünya yahu bu dernek bu köyün yüz akı 16 yıllık belediyenin yapamadığı bir çok işleri yaptı nerde gördünüz siz belediyenin okula fotokopi makinası futbol topu voleybol topu aldığını nerde gördünüz siz belediyenin hasta yaşlı insanlarımızı hastanelerde ziyaret ettiğini hastanede rehin kalan köylülerini hastaneden çıkardığını nerde gördünüz siz belki 50 yıldır görüşmeyen arkadaşları şenlik vesilesiyle görüştürdüğünü nerde gördünüz siz sempozyumlarda konferanslarda sorkun adının anıldığını konyaya vardığında sıcak bir çay içebileceğin sıcak bir sohbet edebileceğin ortamlar hazırladığını nerde gördünüz siz belediyenin insanları kaynaştırma çabalarını sadece insanların arasını açtı bu güne kadar derneğin bütün maddi imkansızlıklara rağmen daha bir çok şey yaptığını biliyorum ben sırf kasabamıza bir faydamız olsun diye canla başla çalıştı dernek adını sorkun kasabası kalkınma dayanışma derneği koydu ama malesef yanlış yapmış keşke ahırlı yardımlaşma dayanışma derrneği koysaymış düşünün ya bir yerin derneği gayret edecek çalışacak şenlik yapacak belediye sadece yol yaptım tuvalet yaptım diye derneğin parasına el koyacak ne diyeyim çok doluyum çok utanıyorum yapılan bu haksızlık yüzünden ama ne ekersen onu biçersin gün ola harman ola

NE KADAR'DA İÇİMİZ DOLMUŞ YILLAR NE KADAR'DA ÇOK ŞEY BİRİKTİRMİŞ İÇİMİZDE
tabiiki bu sıkıntıyı çeken bir kaç gönül vermiş iyi insan...............

Çevrimdışı SorkunDer Başkanı

• Administrator
  • *
  • Karma 2
    • SORKUNDER
Şenlik olacakmı ??(2013)
« Yanıtla #63 : Nisan 12, 2013, 19:32:39 »
Sevgili Sorkunlular,
Şenlik olmazsa herkes azığını alır gelir piknik yaparız.
Olumsuzluklarla inatlaşmanın bir anlamı yok.
Herkes 30 Haziranda Beşpınara geldi de biz mi engelleyeceğiz?
Herkese selam.
Sağlıklı ve mutlu kalın.
Hüseyin Çetin-SorkunDer Başkanı

Sorkun'un birlik ve beraberliğini temsil eden SorkunDer'in çalışmalarında:
Bizi kırmayan gönülden destekleyen hemşehrilerime, bende gönülden teşekkür ederim.
Çünkü biz gönüllü çalışanlarız.Bir menfaat peşinde değiliz.
Yeter ki Sorkunlu Hemşehrilerim gönüldaş olsunlar.Birbirlerine selam versinler.
Birbirlerini her zaman kucaklayabilsinler.
Onun için Yayla Şenliklerinin düzenli yapılmasını önemsiyoruz.
Herkese selam.
Sağlıklı ve mutlu kalın.
Hüseyin Çetin,SorkunDer Başkanı

• Administrator
  • *
  • Karma 2
    • SORKUNDER
Şenlik olacakmı ??(2013)
« Yanıtla #64 : Nisan 12, 2013, 19:37:47 »
Değerli Sorkunlular,
İletişim bilgilerimizi http://sorkunder.com/iletisim den alabilirsiniz.
Herkese selam.
Sağlıklı ve mutlu kalın.
Hüseyin Çetin,SorkunDer Başkanı

Dernek Yönetimi İrtibat Telefonları:
Hüseyin Çetin-Dernek Başkanı                         : 0531 262 2814 –
Mehmet Başaran-Dernek Başkan Yardımcısı     : 0532 705 96 66 - 
Mustafa Sarıkaya-Dernek Saymanı                   : 0505 400 32 04 -
Necati Gevenli-Dernek Sekreteri                       : 0532 687 41 65 -
Süleyman Karabacak (Ab.O.)Dernek Yön.Üyesi : 0537 794 91 20-
[/u]

• Administrator
  • *
  • Karma 2
    • SORKUNDER
Şenlik olacakmı ??(2013)
« Yanıtla #65 : Nisan 12, 2013, 23:33:33 »
Değerli Dernek Üyesi Arkadaşlarım,
Sorkun Yayla Şenliği kimsenin tekelinde olamaz. Herkes, yasal izinlerini alarak istediği yerde istediği zamanda Yayla Şenliği yapabilir.
Özellikle Dernek üyesi arkadaşların şu zamana kadar şu kadar para toplanmazsa şenlik olmaz gibi görüşler belirtmektedir. Dernek Yönetimi olarak olumsuzlukları değil, olumluları öne çıkarıyoruz.
Halkımız, dernek yönetimini ve yaptıklarını anlamaya ve takdir etmeye başlamıştır. Biz gönüllü çalışanları da ziyadesiyle memnun etmektedir. Amacımız da: Halkımızın haklarını korurken daha fazla gönüllü insanımızı bu hareketin içinde tutmak.
Hiçbir şey yapamazsak: O gün azıklarımızı alır, pınarların başında paylaşır geliriz.
Sorkun Kasabası Kalkınma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu olarak 30 Haziran 2013 Pazar günü Sorkun Yaylası Beşpınar Mevkiinde yapılmasına karar verilmiştir.
Şenliğin yapılması için de yasal işlemler başlatılmıştır. Diğer hazırlıklar da yapılmaktadır.
Değerli üyelerimiz ve halkımız, imkanlarımız ölçüsünde hep birlikte en güzel şenlikleri yaparız.
Herkese selam.
Sağlıklı ve mutlu kalın.

Hüseyin Çetin,Sorkun Kasabası Kalkınma ve Dayanışma Derneği Başkanı

Çevrimdışı HüseyinBaşaran

• Binbaşı
  • *
  • Karma 2
Şenlik olacakmı ??(2013)
« Yanıtla #66 : Nisan 17, 2013, 17:31:37 »
30 Haziran 2013 Pazar günü birlik ve beraberliğimiz için ordayız ALLAH kısmet ederse..

Çevrimdışı mustafagider

• Yarbay
  • *
  • Karma 0
Şenlik olacakmı ??(2013)
« Yanıtla #67 : Nisan 17, 2013, 20:13:17 »
şenlik olsun olmasın 30 haziran 2013 de ordayım ALLAH NASİP EDERSE
dostlarla arkadaşkarla ve hemşerilerimizle azık karıştırmak için ordayım.....

Çevrimdışı Bozkırbey

• Orgeneral
  • *
  • Karma 21
    • Bozkırbey Sanat ve Edebiyat Sayfası
Şenlik olacakmı ??(2013)
« Yanıtla #68 : Nisan 20, 2013, 06:46:39 »
İşte beklediğimiz ruh bu  birlik olmak gerekirse tuza ekmek banmak

• Administrator
  • *
  • Karma 2
    • SORKUNDER
Şenlik olacakmı ??(2013)
« Yanıtla #69 : Mayıs 01, 2013, 19:53:27 »
Değerli Hemşehrilerim,
Şenlik için ne kadar olumlu tutum takındıysak da olmadı.
Elimizde olmayan nedenlerden dolayı, Yönetim Kurulumuzun,
27 Nisan 2013 Tarihli kararı gereği;
ne yazık ki yasal izin başvuruları iptal edilmiştir.
Bize gönülden destek verenlere,gönülden teşekkür ederiz.
Herkese selam.
Sağlıklı ve mutlu kalın.
Hüseyin Çetin-SorkunDer Başkanı