Gönderen Konu: Bingöl'de 8 polis şehit  (Okunma sayısı 14328 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı boz_kirli

• Teğmen
  • *
  • Karma 0
Bingöl'de 8 polis şehit
« Yanıtla #15 : Eylül 23, 2012, 09:05:47 »
birkaç mehmet şehit olsa    bu provoke kelimenin arkasına çok sığınıldı amma velakin
bu kelimeyi demediğini üstüne basa basa söyledi.varmı bi ispat yook
görüp duymadığına inanma gördüğününde yarısına inan hemşerim

biz herşeyi tek taraflı görmüyoruz

Çevrimdışı aliosman yılmaz

• Administrator
  • *
  • Karma 43
Bingöl'de 8 polis şehit
« Yanıtla #16 : Eylül 23, 2012, 10:06:04 »
biz herşeyi tek taraflı görmüyoruz
ben sadece gerçeği haklıyı göürrüm .bana zararı olacak olsada karşı haklıysa eyvallah derim müdür

Çevrimdışı boz_kirli

• Teğmen
  • *
  • Karma 0
Bingöl'de 8 polis şehit
« Yanıtla #17 : Eylül 23, 2012, 10:32:32 »
ama görememişiniz diyorsunuz ispat varmı diye

• Administrator
  • *
  • Karma 43
Bingöl'de 8 polis şehit
« Yanıtla #18 : Eylül 23, 2012, 10:41:31 »
ama görememişiniz diyorsunuz ispat varmı diye
söylediğine dair sadece söylenti var...eğer bir video veya haber video varsa bizde bilelim müdür at linkini.
ben tarafsız tarafım hak için haktan yana yaa

Çevrimdışı muhsinakan

• Orgeneral
  • *
  • Karma 41
Bingöl'de 8 polis şehit
« Yanıtla #19 : Eylül 23, 2012, 11:53:49 »
28 şubatın bizzat mağduru benim geleceğimi değiştirdi hasan abinin dediği gibi sallabaşı almaaşı yapıyorum hayatın gerçeklerindede haberim yok keşke o generaller katsayıyı getiripde benim yolumu kesmesede üniversiteye gidip hayatın gerçeklerini bizde öğrenseydik imam hatipdemi okuyor salla başı almaaşı yapsın canım orduda üniversitede işi ne sonrada da salla başı almaaşı yapıyor bıraksaydınızda başka iş yapsaydık beni niye imam hatipili diye mağdur ettin üvey evlat muamelesi yaptın eskisi gibi değil hasan abim salla başı almaaşı yapanlarda çok şey biliyor artık.interneti radyosu vesair herşey var ülkemizde istedin an istediğin bilgiye anında ulaşabilirsin. yok öyle eskisi gibi irtica deyip milleti kandırmaca bu millettin çoğunluğu neyin ne olduğunu biliyor bırakalım bu işleri tepeden halka bakıpda bunlar bişey bilmez herşeyi biz biliriz dağdaki çobanla benim oyum eşitmi zihniyetini geçelim artık eskidi.

Çevrimdışı boz_kirli

• Teğmen
  • *
  • Karma 0
Bingöl'de 8 polis şehit
« Yanıtla #20 : Eylül 23, 2012, 13:45:55 »
söylediğine dair sadece söylenti var...eğer bir video veya haber video varsa bizde bilelim müdür at linkini.
ben tarafsız tarafım hak için haktan yana yaa

http://www.youtube.com/watch?v=sco_CaNiNi8&feature=colike

• Administrator
  • *
  • Karma 43
Bingöl'de 8 polis şehit
« Yanıtla #21 : Eylül 23, 2012, 16:51:20 »
demiş gibi olabilir ama o arada bi kesiklik var ses montaj olabilir malum teknoloji aldı başını gidiyor.(fotoşop yasaklandı biliyorsunuz)sesşopta yasaklanmalı
gördüğümün yarısına duyduğumun beşte birine inanırım.
yinede dediyse dili sürçmüştür.bilinçli dediyse o mehmetlerin ahı yerde kalmaz hazahır,
aslında dediğinin farklı aNLAMI YOK .mehmedi kasdetmiyor misal veriyor toplanma için malum chp suyunu çıkardı ona engel buna engel
çelikte dikkatli konuşması lazımdı ama olmuş bi kaza

Çevrimdışı boz_kirli

• Teğmen
  • *
  • Karma 0
Bingöl'de 8 polis şehit
« Yanıtla #22 : Eylül 23, 2012, 17:20:22 »
bazı şeyleri kabullenmek gerekiyor burada polemik o parti bu parti değil  ortak sorun terör ama malesef adım atılmıyor mevcut iktidarımız hatalarını kabul edemiyor etrafa saldırıyor tabiki onlar da haklı sonuçta
abd nin kölesi olmuşlar hiç bir zaman chp yi kollamak gibi bir düşüncem olmadı özellikle o millet vekilinin pkk ile irtibatı ( sözde kaçırılma olayı)
burada size anlatmak istediğim malesef yapılan hatalar  aslında sizlerde farkındasınız ama  kabullenemiyorsunuz

bugün  o sözü  başka siyasi partiden biri söylese şu an yer yerinden oynardı   biz halk olarak bir özür beklerken adam inkar ediyor ve milletimiz de partizanlık duyguları içinde görmezden geliyor

ne diyim Allah sonumuzu hayır eylesin

• Administrator
  • *
  • Karma 43
Bingöl'de 8 polis şehit
« Yanıtla #23 : Eylül 23, 2012, 17:57:38 »
demedim dediğine inanıyordum. linkten sonra hakikaten şok oldum. artık siyasilere hiç güvencim kalmıdı sıfır.nekadar safmışım  zavallı ben :o :o

Çevrimdışı muhsinakan

• Orgeneral
  • *
  • Karma 41
Bingöl'de 8 polis şehit
« Yanıtla #24 : Eylül 23, 2012, 18:30:32 »
bende dinledim ama birkaç mehmed şehit olsa ne farkeder diye bişey duyamadım bozkırlı yorumunda böyle dedi yazmış duyan varsa banada söylesin  çok haklısın bazı şeyleri kabullenmek gerek bu sizler içinde geçerli sanırım artık kabullenelim.