Gönderen Konu: Bingöl'de 8 polis şehit  (Okunma sayısı 14555 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı aliosman yılmaz

• Administrator
  • *
  • Karma 43
Bingöl'de 8 polis şehit
« : Eylül 16, 2012, 14:19:04 »

Bingöl'de 8 polis şehit
Bingöl Karlıova'da polisleri taşıyan aracın geçişi sırasında mayın patlaması sonucu 8 polis şehit oldu.
http://www.ntvmsnbc.com/id/25382379/

o  riskli yollarda okadar polisi karadan taşıtan koskoca devletin helikopteri rütbeli bir kamutanın ailesini pikniğe götürmüş olmalı???

Çevrimdışı Bozkırbey

• Orgeneral
  • *
  • Karma 21
    • Bozkırbey Sanat ve Edebiyat Sayfası
Bingöl'de 8 polis şehit
« Yanıtla #1 : Eylül 16, 2012, 14:25:01 »

Bingöl'de 8 polis şehit
Bingöl Karlıova'da polisleri taşıyan aracın geçişi sırasında mayın patlaması sonucu 8 polis şehit oldu.
http://www.ntvmsnbc.com/id/25382379/

o  riskli yollarda okadar polisi karadan taşıtan koskoca devletin helikopteri rütbeli bir kamutanın ailesini pikniğe götürmüş olmalı???
:(  içler acısı bir durum  Allah ailelerine sabr-ı cemil ihsan etsin yürek dyanmaz

Çevrimdışı hasan

• Yarbay
  • *
  • Karma 7
Bingöl'de 8 polis şehit
« Yanıtla #2 : Eylül 16, 2012, 23:25:06 »
Bu acilar bitmez beyler bitmez,  icini idare edemeyenler,  disarda akillarinca ahkam kesmeye kalkarak emperyalistlerin masasi olmustur.
bu siyasi bir hezeyandir.  Bu millet baskalari ugruna bedel odemek zorunda degildir.

Iran ve suruyeyi koruyanlar sirtindan kursunu yemistir,, onlarin yemesi umurumda degil ama bu milletin evlatlari
baskalari ugruna kurban edilmistir. ozalda 500 bin pesmergeyi ulkeye alarak sonunu getirmisti.  mevcut yonetimde
terore taviz vererek sonunu getirmistir,, onlarin siyasi sonu omrumda degil olan ulkeye oluyor. 10 yil sonra Turkiyenin
bu gunki suriyenin haline donmeyecegini hic kimse garanti edemez, bu gidis,,, gidis degil.  her seye ragmen VATAN
sag olsun. sehitlerimize Allah rahmet eylesin. gazilerimize ALLAH sabirlar  ihsan eylesin.

Çevrimdışı muhsinakan

• Orgeneral
  • *
  • Karma 41
Bingöl'de 8 polis şehit
« Yanıtla #3 : Eylül 17, 2012, 09:34:45 »
içimden neler geçiyor ama burası yeri değil şerefsizlere

Çevrimdışı hasan

• Yarbay
  • *
  • Karma 7
Bingöl'de 8 polis şehit
« Yanıtla #4 : Eylül 17, 2012, 15:00:58 »
Bu millet adim adim  ayrismaya bu devlet adim adim bolunmeye surukleniyor,  sebebide islam dunyasinda liderlik vasfi olan tek millet Turk
milletidir,  gayrimuslum devletler asla liderlik yapabilecek islam ulkelerini pesine takabilecek bir devlet istemiyor. buda Turkiyeye dusman
devlet olmak icin yeterli bir sebeb. buna birde cevremizdeki dusmalari eklersek dunyada pek dostumuzun olmadigini goruruz.
Sartlarimiz zor, guzel olanda zoru basarmak, Bu necip millet el,  ele verirse bu zorluklarida asar insallah.

Çevrimdışı hasan

• Yarbay
  • *
  • Karma 7
Bingöl'de 8 polis şehit
« Yanıtla #5 : Eylül 18, 2012, 14:36:42 »
Suriyede  yapilan katliamlarin pesine dusenler,, donsunlerde ulkeye baksinlar,, bu ulkenin evlatlari baskalari icin bedel odemek zorunda degildir.

her nedense her olan saldiri bir yerlesim biriminin yakininda oluyor, bu bir tesaduf olamaz,, bu vatan uguruna kelle koltukada gezenleri pasifize
eden yoneticilerde bu vatana ihanet etmislerdir.  Cesitli bahanelerle siyasi ihtiraslari ugruna kiyim yapmislardir,, meclisde bu devlete ve necip millete
meydan okuyanlar demokrasi adina ihanetlerine devam etmislerdir. ben boyle bir demokrasi anlayisini dunyada baska bir ulkede duymadim. 

Sehidine sahip cikanlar kandan beslenmekle suclandi,,, bu suclamayi yapanlar oluk oluk kan akmasini aptal aptal izlemekte. 3-5 mehmet oldu diye
meclis toplanmaz diyebilmektedir. Meclisdekinler kendilerini halkdan ustun gorebilmektedir. halkin emrinde olmasi gerekenler halka caka satmaktadirlar.

Iran asri saadet devrinden beri islam dunyasinin basina beladir,  Cennet mekan Yavuz sultan seilim han
caldirana bosuna gitmemisitir.  Iran kallesdir, kallese kardes diyenlere lanet olsun. Katil esede kucak acanlara
lanet olsun. Akan sihit kanlari ihanet edenleri bogacaktir.

Iran, Irak, Suriye gibi devletlerin dostlugu Aslanla ceylanin dostlugu gibidir, hep aslandan tarafa agir basar, aslanin yapacagi ilk
is acikinca yada cani cekince ceylani yemektir,, Bazilarina gore bu devletler islam ulkesidir bana gore ise bu devletler haindir.

Çevrimdışı muhsinakan

• Orgeneral
  • *
  • Karma 41
Bingöl'de 8 polis şehit
« Yanıtla #6 : Eylül 22, 2012, 12:00:35 »
vakti zamanında besleyip büyütenlere yılanın başı küçükken ezmeyenlere aciz kalanlara idamı kaldıranlara kurtken kuzu olanlara yazıklar olsun

Çevrimdışı boz_kirli

• Teğmen
  • *
  • Karma 0
Bingöl'de 8 polis şehit
« Yanıtla #7 : Eylül 22, 2012, 12:38:34 »
yılanın başı eziliyordu ama malesef engel olundu  sözde demokrasi kürt sorunu açılım saçmalıklarıyla terör gücüne güç kattı
evet idamı kaldırdılar büyük hata peki geri gelemezmi  iktidar partimiz istediği yasayı tek başına çıkaracak çoğunlukta
ohal neden kaldırıldı  bunların hesabı sorulması lazım . tamam eskiler hata yapmış olabilir peki yenilerin hiç suçu yokmu
eskiden tv lerde pkk propagandası yapılamıyordu şimdi adamlar bırakın propagandayı sözcülüğünü yapıyor

eskiden şehirlerde içinde insanlarla beraber araçlar yakılmıyordu  çünkü buna cesaret edemiyor halkın tepkisi ağır oluyordu
sonunda halkıda cezalandırdılar özel yasa çıktı (milli duyguları kullanarak halkı galeyana getirme) istersen pkk lılar gösteri yaparken türk bayrağı aç anında içeridesin suçun provakatörlük
ama onlara serbest ve taş atan çocuk yasası ile teşvik ediliyorlar  git vatandaşın evini arabasını yak  yasadan yararlan çık

kimin besleyip büyüttüğü ortada ben akp diyarbakır milletvekili eyük ensarioğlunu bir tv programında izledim bölünüp parçalanmak için dtp ve pkk ya ihtiyacımız yok adam açıkça pkk nın taşeronluğunu yapıyor
kürt halkına hakları verilmediği sürece bu kan durmaz diyor
peki kürt halkı elektrik faturası mı ödüyor  vergi mi veriyor git doğuda ssk primi yarı yarıya  adamlar lüks hayat yaşıyorlar 
bizde burada hergün evlatlarımızı genç yaşta toprağa verelim

evet yazıklar olsun bu düzene

Çevrimdışı hasan

• Yarbay
  • *
  • Karma 7
Bingöl'de 8 polis şehit
« Yanıtla #8 : Eylül 22, 2012, 15:43:59 »
vakti zamanında besleyip büyütenlere yılanın başı küçükken ezmeyenlere aciz kalanlara idamı kaldıranlara kurtken kuzu olanlara yazıklar olsun
idam kimlerin oyu ile kalkti iyi bir ogrenin,,,,   meclis tutanaklarini iyi bir inceleyin.  kuzu dedigin adamlar bu millet icin canini verdi,, bundan otesi yok.
al devletten maasi salla basi ile hayatin gercekleri cok degisik.  insallah sende bir gun semdinlide gorev yaparsinda ogrenirsin devlet kimmis, hain kimmis. demokrasi adina haini hapisden alip meclise getirmekle memleket yonetilmez. hirsiz feneri gibi istedigi yere isik verip istedigi yeri karanlik tutmakla memeleket yonetilmez, adalet vaktinde ve dogru dagitilirsa adalettir. gec kalmis adalet,,  adalet degildir. bop projesi ile bu ulke adim adim yikima gidiyor, rolleri alanlarda rollerini cok iyi bir sekilde yapiyor bu acik ve secik goruluyor. semdinlide vatan evladini koruyamayanlar suriyede aslan  olamazlar. Balyoz davasinda gorulduki cezalar istenilendigi zaman verilebiliyor. ulu orta vatan hainligi yapanlar neden ceza almiyor??  diyarbakir belediye baskani devletin basina kufur ediyor cit yok, adam kelle koltukda terorle mucadele ediyor hapisde, tabiki cezasi olan ceksin, ama insan sormadan edemiyor, vatan hainligi ceza almazken darbeye tesebbusden agir ceza aliniyor bumu adalet..????  keske turgut ozal hukumetleri darbecileri yargilayabilseydi,, bu gun cok daha iyi yerlerde olurduk.

onemli olan dogruya dogru yanlisa yanlis diyebilmeketir. yapilan tum iyi ve dogru isler  demorasi adina terore kurban edilmistir. dis politikadaki basarisizlik ortadir bu dis politika sorunumuz yeni degil 80 yildir kanayan bir yaradir. teror konusu 60 lardan beri bariz bir sekilde vardir, sadece adlari ve sartlari farkli idi.  70 lerde asiri sol, sonra asala, sonra bu gunku malum teror,,  bu hainler dururken insanimizin vatanini sevenlerle ugrasmasi bir tur hainlik degilde nedir.?? ben elestiri yaparken asla hissi ve tarafli olmamaya gayret ederim. hatayi herkes yapabilir onemli olan yapilan hatayi kabullenerek yapmamaya gayret etmektir.

Çevrimdışı muhsinakan

• Orgeneral
  • *
  • Karma 41
Bingöl'de 8 polis şehit
« Yanıtla #9 : Eylül 22, 2012, 18:40:25 »
idamı kimler engellemiş iyi öğren benim gördüğüm ve duyduğum bu başkaysa gerekli açıklama yapıldı diyeceğine açıklasaydıda öğrenseydik
http://www.youtube.com/watch?v=owEFBGF7N7M&feature=related

Çevrimdışı muhsinakan

• Orgeneral
  • *
  • Karma 41
Bingöl'de 8 polis şehit
« Yanıtla #10 : Eylül 22, 2012, 19:23:36 »

vatan severler dediğimiz bunlarsa olmaz olsun

Çevrimdışı boz_kirli

• Teğmen
  • *
  • Karma 0
Bingöl'de 8 polis şehit
« Yanıtla #11 : Eylül 23, 2012, 08:33:04 »
yaptıkları en güzel iş gündem değiştirmek dini kullanıp milleti sömürmek
tamam haklısınız komutanlar hata yapmış ve şu an plan gereği  tüm generalleri içeride

peki şunu sormak istiyorum  önceden terör saldırıları yapıldığı zaman kılıf hazır idi  ordu yaptı yok ergenekon yaptı (çünkü bu zihniyete göre pkk masum)
kışlada asker kalmadı ve ergenekon la suçlanan herkes içeride  neden hala bu terör gittikçe artıyor

şunu diyemiyorlar biz müslüman gibi gözüküp siyonislere hizmet etmek için bu ülkenin başındayız. biz bop projesi uğrununa  sırf büyük israil için bu şehitleri vermek zorundayız

bakın hergün en az 1 asker ve polis şehit oluyor  ve benim bakanım birkaç mehmet şehit olsa nefarkeder diyor
gidişat çok tehlikeli gün gelir millete yutturacak başka bahane bulamazlar o zaman çark kendilerine döner
ama helal olsun halkı iyi kullanıyorlar  bakın  bir günde gündem nasıl değişti artık 10 gün balyoz haberleri şehit haberleri satır aralarında bu biter başka bir suni gündem
artık halk eskisi gibi teröre tepkide gösteremiyor yasak çünkü git slogan at görüyüm sonunu

Çevrimdışı aliosman yılmaz

• Administrator
  • *
  • Karma 43
Bingöl'de 8 polis şehit
« Yanıtla #12 : Eylül 23, 2012, 08:41:15 »
birkaç mehmet şehit olsa    bu provoke kelimenin arkasına çok sığınıldı amma velakin
bu kelimeyi demediğini üstüne basa basa söyledi.varmı bi ispat yook
görüp duymadığına inanma gördüğününde yarısına inan hemşerim

Çevrimdışı boz_kirli

• Teğmen
  • *
  • Karma 0

Çevrimdışı boz_kirli

• Teğmen
  • *
  • Karma 0
Bingöl'de 8 polis şehit
« Yanıtla #14 : Eylül 23, 2012, 09:00:05 »